تقدیر قالیباف از فرمانده ناجا

خبرگزاری ایسنا: محمد باقر قالیباف همزمان با پایان دوره مدیریت شهرداری تهران طی نامه‌ای از همکاری و همراهی فرمانده ناجا در راستای پیشبرد اهداف قدردانی کرد.

متن پیام وی که در پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس منتشر شده به شرح زیر است:

«برادر گرامی سردار اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران؛ با احترام، در پایان دوره کنونی مدیریت شهرداری تهران، خداوند متعال را شاکرم که توفیق خدمت به شهروندان تهرانی را به ما ارزانی داشت. این مهم جز  با فضل الهی، کمک و همراهی عزیزانی چون شما میسر نبوده و توفیق در این مسیر، رفیق راه ‌ما نمی‌شد، مگر با همیاری و مساعدت مدیران و همکاران در سایر نهادهای متولی امور مختلف در شهر.

در طی این دوره تلاش کردیم تا با رویکرد جهادی و عدالت محور، فقدان قانون مدیریت یکپارچه و منسجم شهری را با هماهنگی و همدلی نهادهای ذیربط و دست اندرکار جبران کنیم و ظرفیت عظیم انسجام و یکپارچگی در مدیریت شهر را در تحقق بالندگی و شکوفایی شهرمان نمایان سازیم.

اینک که فصلی از فصول شهرداری ورق می‌خورد، خاشعانه خدای متعال را به جهت کسب توفیق خدمت به مردم و همراهی با شما شاکرم و بر خود لازم می‌دانم از جناب‌عالی و سایر همکاران محترمتان صمیمانه سپاسگزاری کرده و برایتان از درگاه ایزد منان، سلامتی‌، سربلندی و توفیق خدمت ذیل توجهات حضرت ولی عصر(عج‌) مسئلت نمایم».

/ 0 نظر / 22 بازدید